ROTA ŚMIERCI

FORUM SOJUSZU ROTA ŚMIERCI W GRZE IKARIAM W ŚWIECIE OMIKRON

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Forum w rozbudowie. Przejściowe forum sojuszu Rota Śmierci.

#1 2009-07-05 15:50:18

Piłsudski

Przyjaciel

Zarejestrowany: 2009-07-01
Posty: 30
Punktów :   

Kwestia rozszeżenia sojuszu WP RP

Witam.

Mam pytanie i problem i chcę zasięgnąć waszej rady Bardzo proszę o pomoc w podjęciu decyzji.
Jak widać nasz sojusz się rozrasta, mamy już 21 członków. Pytanie brzmi jak bardzo chcemy mieć liczny sojusz? Proponujecie ustalić jakiś limit np 25 lub 30 osób i aby robić miejsce dla nowych to wywalać co jakiś czas słabych i nieaktywnych graczy czy po prostu lecimy na mass i im więcej tym lepiej?

To ważna kwestia bo mamy znaczące miejsce już w rankingu, więc zaczynają nas kojarzyć. Ja muszę zaś wiedzieć jak mocno mam rozbudowywać ambasady.

Czekam na wasze pomysły

Offline

 

#2 2009-07-05 16:03:54

Smigol

Admin

7850738
Call me!
Zarejestrowany: 2009-06-30
Posty: 74
Punktów :   
WWW

Re: Kwestia rozszeżenia sojuszu WP RP

Nie róbmy masówki. Według mnie 25 osób to jest totalny max. Więcej bym nie brał ludzi, no ale to tylko moje zdanie, narazie.


na dobranoc:
Panie, daj mi siłę, do zaakceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
mądrość, abym dobrze ukrył ciała tych którzy mnie dzisiaj wk*rwili.

Offline

 

#3 2009-07-05 16:04:30

Pepkin16

Kapral

Zarejestrowany: 2009-07-02
Posty: 7
Punktów :   

Re: Kwestia rozszeżenia sojuszu WP RP

Jak dla mnie ilość osób nie jest ważna, a ważne jest jakie to są osoby. Według mnie nie ma sensu ustalania limitu osób w sojuszu, bo to bez sensu. Im więcej osób tym lepiej, tylko trzeba się cały czas dobrze przyglądać graczom i wyrzucać tych, którzy nic nie robią, nie wnoszą nic do sojuszu, którzy wszystko i wszystkich olewają.

Offline

 

#4 2009-07-05 19:55:03

Piłsudski

Przyjaciel

Zarejestrowany: 2009-07-01
Posty: 30
Punktów :   

Re: Kwestia rozszeżenia sojuszu WP RP

Może wprwadzimy ostracyzm?

Na koniec każdego tygodnia będzie pytanie czy chcesz aby wywalić kogoś z soja.

Jeśli na kogoś padnie np 50% głosów albo 30% to wywalamy

Offline

 

#5 2009-07-05 21:09:23

arek1234

Kapral

Zarejestrowany: 2009-07-01
Posty: 19
Punktów :   

Re: Kwestia rozszeżenia sojuszu WP RP

no to dobry pomysł . Bo i tak cały czas będzie nas coraz więcej więc Ci co odpadną to mowi sie trudno . Bo jak będzie głosowanie to będziemy głosować na tych co nic nie robią i nic nie wnoszą do sojuszu . więc jestem za głosowaniem na koniec każdego tygodnia

Pozdrawiam Arek


do krwi ścieram skórę
niejeden z nich
dotknął mnie osobiście

Offline

 

#6 2009-07-05 22:30:27

Nudel

Szeregowy

Zarejestrowany: 2009-07-02
Posty: 6
Punktów :   

Re: Kwestia rozszeżenia sojuszu WP RP

zgadzam się z kolegą bardzo dobra myśl


"Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci skurwiele umierali za swoją." - Gen. George S. Patton

Offline

 

#7 2009-07-06 00:02:36

Smigol

Admin

7850738
Call me!
Zarejestrowany: 2009-06-30
Posty: 74
Punktów :   
WWW

Re: Kwestia rozszeżenia sojuszu WP RP

Tak, tak, wszystko pięknie. Ale ja i tak pozostaje przy twierdzeniu iż w naszym soju powinno znajdować się max 25 osób, nie więcej. Wole mieć 25 w soju spoko i konkretnych ludzi, niż 40 pał do lania, z którymi nawet nie pogadasz...


na dobranoc:
Panie, daj mi siłę, do zaakceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
mądrość, abym dobrze ukrył ciała tych którzy mnie dzisiaj wk*rwili.

Offline

 

#8 2009-07-06 02:06:22

arek1234

Kapral

Zarejestrowany: 2009-07-01
Posty: 19
Punktów :   

Re: Kwestia rozszeżenia sojuszu WP RP

no tak max 25 osob i głosowanie pod koniec każdego tygodnia kto ma odpaść i wkońcu zostaną Tylko Najlepsi. i wtedy będziemy mogli więcej niż teraz


do krwi ścieram skórę
niejeden z nich
dotknął mnie osobiście

Offline

 

#9 2009-07-06 07:37:52

hubik

Szeregowy

Zarejestrowany: 2009-07-01
Posty: 2
Punktów :   

Re: Kwestia rozszeżenia sojuszu WP RP

Wiitam
Przychylam się do zdania, że lepiej mniej konkretnych sojuszników niż masówka.

Offline

 

#10 2009-07-06 09:22:25

Azarel

Generał

Zarejestrowany: 2009-07-01
Posty: 16
Punktów :   

Re: Kwestia rozszeżenia sojuszu WP RP

Musi być wprowadzony jakiś próg, ze względu na ambasady przywódcy, a potem można go powiększyć (swoją drogą dużo piszecie a nie wiecie, że można coś zmienić później). Proponuje 25 osób, opcjonalna ilość, łatwiej koordynować. Przyjmowanie kogo popadnie to lipa bo staniemy się masówką. Masówka = farma. Ostracyzm jest dobrym rozwiązaniem, choć zdaj mi się, że to ja proponowałem na początku gry a ktoś coś pisał o tym, że to nie wypali, że władze musi mieć jedna osoba, że demokracja to najgorszy system a Churchill to debil. Nie tam żebym się czepiał, ale pamięć mam dobrą. Pomysł był mój więc go popieram.

Zawsze istnieje sposób na rozwiązanie liczebności sojuszu i np. różnicy punktów. Jest to akademia sojuszu. Po prostu nasz sojusz dla mniejszych rozwijający się z naszą pomocą. Osobiście nie byłbym za jej utworzeniem, ale podaje pomysł. Choć wiem, że zazwyczaj się nie sprawdza to może... kto wie.

Offline

 

#11 2009-07-06 22:03:02

Piłsudski

Przyjaciel

Zarejestrowany: 2009-07-01
Posty: 30
Punktów :   

Re: Kwestia rozszeżenia sojuszu WP RP

Heh...

1. Wiemy, że potem można coś zmienić, chodzi o ustalenie zasady na teraz. Później będziemy się martwić dalej.

2. Pisałem, że Churchil to skurwysyn i nadal tak uważam a to zasadnicza różnica niż pisanie że był debilem. Dla mnie na miano skurwysyna trzeba sobie zasłużyć, choćby sprytem i cwaniactwem. Reszta to zwykłe szeje.

3. Ambasady to nie problem póki co. Daję radę z surowcami

4. Ostracyzm wcale nie równa się demokracji, to dwa odmienne pojęcia. Demokracja panuje na świecie od wielu lat już i nigdzie nie fukcjonuje ostracyzm. Było to zjawisko wyjątkowe które zaistniało jedynie w starożytnej Grecji.  Nie zrozumiałem zatem wcześniej Twego skrótu myślowego wg którego proponując demokrację proponujesz ostracyzm co jest logiczne w tym wypadku.
Nie zamierzam jednak się wykłócać o to czyj to jest pomysł. Wisi mi to
Dla mnie ważne żeby prowadzić sojusz do coraz więszkej chwały

5. Jak  będziemy w top 25 to pomyślimy o akademii bo teraz to śmiech na sali będzie

Offline

 

#12 2009-07-06 23:19:55

Azarel

Generał

Zarejestrowany: 2009-07-01
Posty: 16
Punktów :   

Re: Kwestia rozszeżenia sojuszu WP RP

Użyłem słowa debil bo nie pamiętałem twojej obelgi.

Zaproponowałem demokracje po czy ty odmówiłeś a ja na to, że dobrym rozwiązaniem byłby np. ostracyzm na co ty że monarchia despotyczna to jedyne dobre rozwiązanie.

Co do twojej pamięci to: Memoria minuitur nisi exercetur

Akademia to śmieszny pomysł - poczekamy jeszcze rok jak dojdziemy do 40 miejsca w rankingu, zobaczymy czy będziesz czekał na to 25 z akademią.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zycierodzinnezon2010.pun.pl www.chaotic-game.pun.pl www.mibm2011.pun.pl www.espada.pun.pl www.bakuganbatllemisztrz.pun.pl